Çiğ sebze yemek tarifleri

Çiğ Beslenme Yemek Tarifleri Eğitimi

Bizi Takip Edin

follow us on instagram @thevegist

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/thevegist/public_html/wp-content/themes/noo-organici/functions.php on line 263

Çiğ Beslenme - Raw Food

Yiyeceklerin besin değerlerini bozmadan yeni yemek pişirme sanatı olan Raw Food, dünya çapında ilgi gören yeni bir trend. Bu pişirme yöntemi, yiyeceklerin 48 dereceyi geçmeyecek şekilde pişirilerek ya da ısıtılarak hazırlanması anlamına geliyor. Raw Food, geçtiğimiz 20 yılda büyük bir ivme kazanmış olup her geçen gün sayısı daha da artan, sağlıklı yaşam bilincine sahip; sanat, spor, iş dünyası vb. kesimlere mensup kişiler tarafından uygulanıyor.

Raw Food’un sağlığımız için sayısız yararları, hemen her gün dünya çapında basılı ve görsel medyada, röportajlarda, yayınlanan kitap, makale ve bloglarda işleniyor. Günümüzde vegan ve gurme restoranlarının sayısı artıyor. Bu konuya verilen önem çerçevesinde, İstanbul Gedik Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim, Uygulama ve Araştırma Merkezi (GÜYEM) bünyesinde 3 modül olarak SAĞLIKLI YAŞAM: RAW FOOD Sertifika Programı düzenleniyor.

0 out of 5

Kurutulmuş Körili Kaju Fıstığı

19.00

Kaju fıstığı, diğer fındıklara oranla düşük yağ içerir ve bu özelliğinden dolayı kalp sağlığı için oldukça faydalıdır. Kolesterole etki etmez ve antioksidan özelliğinden dolayı kalp sağlığını destekler. Ayrıca Ürünümüz köri soslu olduğu için, vucut sağlıgına çok faydalı baharatları içerisinde muhteva etmektedir.

Köri; içinde kimyon, zerdeçal, demirhindi, kişniş, karanfil, kakule, kırmızıbiber ve zencefil bulunduran bir çeşit karışım baharatıdır.

0 out of 5

Organik Kurutulmuş Tarçınlı Ceviz

18.00

Yüksek enerji ve besin değerine sahip sağılıklı bir atıştırmalık olan Organik Kurutulmuş Tarçınlı Ceviz ile gün boyu enerjik kalın..

İçindekiler:  Ceviz, Elma Suyu konsantresi, Hindistan Cevizi Şekeri, Tarçın (%0,8)

Bu Eşsiz Lezzeti hemen şimdi alabilirsiniz.

0 out of 5

Kurutulmuş Kale Cips Raw Vegan

16.00

Krakerlerimiz neden yüksek besin değerine sahiptir?

Krakerlerimizi ‘Yaşayan Çiğ Besinler’ olarak adlandırıyoruz.

Krakerlerimizin yapımında kullandığımız sebze, meyve, kabuklu yemişler ve süper besinlerin en tazesini ve en doğalını seçiyoruz. İçerdikleri enzimleri ve mineralleri aktif hale getirmek için filizlendiriyor ve ekstra besin değeri kazandırıyoruz.