Vegan? Vejeteryan? Canlı yiyecekler? Çiğ beslenme? Bitkisel Besinler?

Hiçbiri tek başına konseptimizi tanımlamaya yeterli değil. Vegist, bunların tümünü içerir ve çok daha fazlasını sunmayı amaçlar. İlhamımızı doğunun binlerce yıldır süregelen bütünsel sağlıklı beslenme bilgeliğinden alıyor, 5000 yıldır yaşayan Ayurveda biliminin insanlığa sunduğu şifa bilimi ve sanatıyla yoğuruyor, ürün ve hizmetlerimizi batının modern yaşamına uyarlayarak sizlere sunuyoruz.

Uluslar arası üne sahip şeflerimizin Hindistan, Japonya, Çin, Akdeniz gibi farklı dünya mutfaklarından esinlenerek oluşturduğu birbirinden leziz ve sağlıklı gurme menülerimiz; şifa bulmanız, gerçekte kim olduğunuzu tanımanız ve hayallerinizdeki size dönüşmeniz için içinizden gelen ışık ve güç olacaktır.

Bilim ve bilgeliğin füzyonuyla sunduğumuz her Vegist ürününün hem içeriği oluşturulurken hem de yapımı aşamasında kriter alınan Vegist Gıda Piramidi, Harvard Üniversitesi Beslenme Kaynakları ( Harvard University Nutritional Source ) ve Dünya Sağlık Örgütü ( World Health Organization ) yönergeleri ışığında oluşturulmuştur.

Gedik Sağlık
Sağlıklı Beslenmenin Adresi

Neden Bitkisel Besin?

Ne olursa olsun, yalnızca bedenimizi, zihnimizi ve dolayısıyla sağlığımızı doğrudan etkilemekle kalmaz, aynı zamanda kim olduğumuzu da tanımlar. Sağlık, bedeniniz ve zihniniz için yaptığınız doğru seçimlerle ilgilidir.Vegist olarak, yıllar boyunca kazanılan sağlık ve beslenme bilgeliğini paylaşan doğru seçimler konusunda size yardımcı oluyoruz

Ürünlerimizin başlıca özelliklerinden bazıları:

Yüksek besin değerine sahiptir

Yüksek enerji kaynağıdır

Fit ve sağlıklı tutar

Kilo vermeye yardımcı olur

Anti-aging etkiye sahiptir

Vitamin ve mineral açısından zengindir

Yüksek oranda lif ve doymamış yağ içerir,

Bitkisel kökenli protein kaynağıdır.